Haber Arşivi
MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI
Salihli Organize Sanayi Bölgesi Zafer Kalkınma Ajansı Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programı kapsamında ATIKSU ARITMA TESİSİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ işi için bir Mal Alımı ihalesi
2.ETAP ORGANİZE SANAYİ BÖLGEMİZDE İLK İNŞAAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Salihli Organize Sanayi Bölgemizin 2.Etapında ilk inşaat çalışmaları Norm Holding bünyesindeki MS Vida ve Uysal Makina tarafından başlatıldı.
MANİSA SALİHLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULUNDAN İHALE İLANI
Salihli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulumuzun sorumluluğu altında yapılacak olan, Salihli Organize Sanayi Bölgesi İdari Bina ve Sosyo Kültürel Etkinlik Merkezi İnşaat İşine ait yapım işi, açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler içerikte yer almaktadır
ATIKSU ARITMA TESİSİMİZE KAZANDIRMIŞ OLDUĞUMUZ HİBE DESTEĞİNİN İMZALARI ATILDI
Salihli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan projemiz 2018 yılı proje teklif çağrıları kapsamında Zafer Kalkınma Ajansı tarafından ilan edilen Çevre ve Enerji Altyapı Mali Destek Programı (ÇEDEP) programında yer alarak desteklenmeye hak kazandı.
ATIKSU ARITMA TESİSİMİZE BİR HİBE DESTEĞİ DAHA KAZANDIRDIK
Salihli Organize Sanayi Bölgesi Atıksu Arıtma Tesisimize Zafer Kalkınma Ajansından bir Hibe desteği daha kazandık.
Norm'a bir ödül de SGK'dan
Norm Holding'e bir ödül de Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü'nden geldi.
SALİHLİ AHMET YESEVİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE GIDA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ TANITIM PROGRAMINA KATILDIK
Salihli Ahmet Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde açılan Gıda Teknolojileri bölümü tanıtımına konuşmacı olarak Organize Sanayi Bölge Müdürümüz Çağrı DUYGU katıldı.
ÖZEL SALİHLİ DÜŞÜNÜR KOLEJİNDEN ORGANİZE SANAYİ BÖLGEMİZE ZİYARET
Özel Salihli Düşünür Koleji 7.sınıf öğrencileri Sosyal Bilgiler dersi kazanımlarını desteklemek için Organize Sanayi Bölgemizi ziyaret etti.
ORGANİZE SANAYİ BÖLGEMİZDEN KIZILAYA KAN VE KÖK HÜCRE BAĞISI
Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadınlar Birliğinin işbirliği ile düzenlenen Kan ve Kök Hücre bağışı kampanyasına büyük ilgi vardı.
ORGANİZE SANAYİ BÖLGEMİZDE YANGIN TATBİKATI YAPILDI
Organize Sanayi Bölge ve Atıksu Arıtma Tesisi personellerimizle İş Sağlığı Güvenliği mevzuatı gereği yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı.
12345678910...