Haber Arşivi
Salihli OSB Müteşebbis Heyetimiz Vali Ünlü Başkanlığında Toplandı
Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2023 yılının son toplantısını, Manisa Valisi ve aynı zamanda Müteşebbis Heyet Başkanımız Sayın Enver Ünlü başkanlığında gerçekleştirdi.
SALİHLİ OSB YÖNETİM KURULUMUZ ARALIK AYININ SON TOPLANTISINI YAPTI
Salihli Organize Sanayi Bölgemizin yönetim kurulu, Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Demir başkanlığında toplandı.
Salihli OSB Müteşebbis Heyetimiz Vali Ünlü Başkanlığında Toplandı
Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2023 yılının üçüncü toplantısını, Manisa Valisi ve aynı zamanda Müteşebbis Heyet Başkanımız Sayın Enver Ünlü başkanlığında gerçekleştirdi.
SALİHLİ OSB'DE REKORLAR KIRILDI
Salihli Organize Sanayi Bölgemizde elektrik - su tüketimi ve istihdam sayılarında tüm zamanların rekoru kırıldı.
Salihli OSB Müteşebbis Heyetimiz Vali Karadeniz Başkanlığında Toplandı
Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2022 yılının son toplantısını, Manisa Valisi ve aynı zamanda Müteşebbis Heyet Başkanımız Sayın Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirdi.
Kapasite Artışı Projemizin Yönetim Planları onaylandı
Dünya Bankası Finansmanlı Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri projesi kapsamında Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite artışı projemiz ile ilgili hazırlanan Çevresel ve Sosyal Yönetim Planı ve Paydaş Katılım Planımız Dünya Bankası ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmıştır.
PAYDAŞ KATILIM TOPLANTISINI YAPTIK
Dünya Bankası Finansmanlı Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri projesi kapsamında Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite artışı projesi için paydaş katılımlı toplantımızı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz İdari Binası Konferans Salonunda gerçekleştirdik.
Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite Artışı Projesi Paydaş Katılımı ve Bilgilendirme Toplantısı
Salihli Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) yararlanıcısı olduğu; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda ve Dünya Bankası finansmanlı, Türkiye Organize Sanayi Bölgeleri Projesi kapsamında, Salihli OSB içerisinde "Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite Artışı Projesi"nin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
SALİHLİ OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİMİZ 2022 YILININ İLK TOPLANTISINI YAPTI
Salihli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti, 2022 yılının ilk toplantısını Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında gerçekleştirdi.
SALİHLİ OSB YÖNETİM KURULUMUZ 2022 YILININ İLK TOPLATISINI YAPTI
Salihli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Muhittin Bilget, Teoman Durukan, Hikmet Güreş, Yunus Er'in katılımı ile 2022 yılının ve Ocak Ayının ilk toplantısı yapıldı.
12345678910...